Ultimate Mortal Kombat 3

Ultimate Mortal Kombat 3

Walka o kontrolę nad Ziemią trwa nadal w Mortal Kombat

Zalety

 • Wierny oryginalnej wersji

Wady

 • Brak menu pomocy dla ruchów specjalnych

Bardzo dobry
8

Ten program nie był legalną wersją Mortal Kombat i zawierał inną aplikację emulatora. Możesz pobrać emulator Kega Fusion tutaj .

Wraz z Street Fighter , Ultimate Mortal Kombat 3 jest jedną z najlepszych gier walki wszech czasów. Był to prawdopodobnie również pierwszy tytuł 2D, któremu udało się symulować doświadczenie 3D. Pod koniec lat 80. gra wydawała się tak realistyczna, że ​​ludzie uważali ją za nieodpowiednią dla młodszych graczy. Patrząc na to teraz, z pewnością nie powiedziałbyś, że jest "realistyczny", ale wciąż możesz powiedzieć, że jest naprawdę gwałtowny. Ostateczne ataki, zwane "śmiercią" lub "brutalnością", zdecydowanie popierają to.

W wersji Ultimate Mortal Kombat 3 możesz wybrać pomiędzy 24 postaciami, z których każdy ma własne specjalne ruchy. Aby skonfigurować klucze, których chcesz użyć, przejdź do menu Opcje> Ustaw konfigurację> Kontrolery; w tym momencie wybierz "6btn Pad" w linii Port1 i kliknij Definiuj. Teraz naciśnij klawisze, których chcesz używać do przeskakiwania, przesuwania w prawo, w lewo, uderzania i kopania, postępując według wskazówek wyświetlanych u dołu ramki. Mortal Kombat będzie grać tak, jak go zapamiętasz.

Jeśli jesteś wystarczająco odważny, aby zmierzyć się z krwawymi postaciami z gry Ultimate Mortal Kombat 3, wypróbuj tę wierną reprodukcję gry i zobacz, jak blisko dotrzesz do krawędzi klifu.

Ultimate Mortal Kombat 3

Download

Ultimate Mortal Kombat 3

Opinie użytkowników o Ultimate Mortal Kombat 3

 • Anonymous

  według Anonymous

  super mega !!!!!!!!!!!!.
  gra bardzo wporządku bardzo miła rozrywka :) grywalność jak za starych dobrych latWięcej

 • według Anonymous

  jest najlepsza gra.
  Mortalkombat jest i zawsze będzie najlepszom u mnie w rankingu numer 1!.   Więcej

Sponsorowany×